VIZUÁLNE RIEŠENIA PRE OBLASŤ ARCHITEKTÚRY, REALITNÉHO MARKETINGU A PRE STAVEBNÉ PROJEKTY

Sme lídrami na trhu, pokiaľ sa jedná o tvorbu vysoko-kvalitných fotorealistických vizualizácií. Ponúkame tvorbu animácií, statických obrázkov a riešení vo virtuálnej realite pre oblasť architektúry, realitného marketingu a pre stavebné projekty. Zvýšte hodnotu vašej práce a urobte dojem na svojich klientov pomocou našich úžasných vizualizácií.

ĽUDIA SÚ VIZUÁLNYMI TVORMI

Ľudia sú vizuálnymi tvormi a páčia sa im najmä veci, ktoré ulahodia ich očiam. Profesionálny vzhľad svojej firmy môžete vylepšiť prostredníctvom našich vizualizácií a úžasných statických obrázkov. Predaj nehnuteľností rastie hlavne vtedy, keď vo svojom portfóliu obsahujú virtuálne prehliadky. Možno ste na svojom dizajne pracovali naozaj poctivo, ale ak sa vám ho nepodarí odprezentovať atraktívnym spôsobom, môžu vyjsť všetky vaše snaženia nazmar.

ČO PONÚKAME

VIRTUÁLNE PREHLIADKY:

Pre vylepšenie predaja nehnuteľností používam špičkové, moderné technológie. Virtuálne prehliadky umožnia klientom nazrieť do nehnuteľnosti, ktorá ešte nie je postavená. Súčasťou prehliadky môže byť: exteriér, interiér, verejné priestory a vzorové byty.

VIZUALIZÁCIE

Pre vylepšenie predaja nehnuteľností tvorím fotorealistické architektonické vizualizácie. Ponúkame: exteriérové vizualizácie (budovy, verejné priestory), interiérové vizualizácie, a takisto aj letecké pohľady, ktoré zobrazujú celé komplexy stavieb.

GRAFICKÝ DIZAJN

Ponúkam širokú škálu grafických služieb, ktoré sú tvorené na mieru pre inzerovanú nehnuteľnosť. Tu sú zahrnuté axonometrické projekcie, pôdorysy, panorámy a brožúry.

ARCHITEKTONICKÝ DIZAJN

Či už sa jedná o projekt pre novostavbu, alebo transformáciu, rekonštrukciu či renováciu domu; mením obyčajné na výnimočné

INTERIÉROVÝ DIZAJN

Špecializujem sa na vytváranie úchvatných interiérov, ktoré sa majú stať súčasťou života vlastníka domácnosti; výsledkom je prepracovaná schéma a nekompromisná pozornosť pre detail.

VISUAL CONSULTING

Individuálna konzultácia, koučingový hovor, či diskusia prostredníctvom emailu, telefonátu alebo osobne, vám môže ušetriť váš čas, peniaze a môžete sa tak vyhnúť frustrácii z hľadania informácií niekde na internete.

Galéria projektov

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI?

Môžete očakávať mnoho! Berieme víziu klienta a meníme ju na krásnu realitu. Naša práca s vizuálom je špičková a snažíme sa zachytiť víziu nášho klienta, a následne ju preniesť do úžasnej vizuálnej reality. Úspešná firma sa od neúspešnej líši najmä v jej kvalitnej prezentácii, a pokiaľ sa jedná o prácu s vizuálom, sme pánmi tejto hry.

AKO S NAMI PRACOVAŤ?

Práca s nami je jednoduchá, pohodlná a otvorená

ÚLOHA

Kontaktujte nás a dajte nám vedieť, čo by sme pre vás mohli urobiť.

STRATÉGIA

S našim klientom plánujeme a strategizujeme spoločne, a snažíme sa zistiť čo najviac informácií, aby sme boli schopní vytvoriť čo najpresnejšiu vizualizáciu

Launch

Po dokončení vizualizácie konzultujeme s klientom, či nie sú potrebné dodatočné zmeny. Všetky vizualizácie dodávame prostredníctvom vysoko-kvalitného dizajnového portfólia.

Kreatívne čísla

1 x
Predaj

Predaj nehnuteľností je vďaka špičkovým vizualizáciám 15-krát úspešnejší

1 %
Záujem klientov o kúpu nehnuteľností

77% ľudí, ktorý majú záujem o kúpu nehnuteľnosti si namiesto osobnej návštevy vyberá prehliadku vo virtuálnej realite

1 %
Rast

Predpokladá sa, že svetový trh s virtuálnou realitou zaznamená v rokoch 2018 až 2022 7,7-násobný vzrast.

Mate did a great job at meeting my project’s deadline with attention to detail and consistent communication throughout. Mate definitely gets my recommendation.

Mária Lešková, Mgr.

CEO, LEXTAV, s.r.o.

We had a wonderful experience working with Mate on our project. It was a tight deadline that required 10 unique renderings an a VR Presentation. We worked together seamlessly to refine the quality of the images and we were so grateful for all of the experience and ingenuity of ASBOTHMATE Visual

Ing. arch Peter Fritsch

CEO, Create Space, s.r.o

Spolupráca s Mátém prebiehala k našej spokojnosti. Vizualizácie boli vyhotovené v termíne, a s citom pre detail. Za spoluprácu ďakujem. Môžem odporúčiť.

Ing. arch. Miloš Hájnik

www.miloshajnik.sk

Pomocou špičkových vizualizácií môžete získať užitočný nástroj, ktorý vám pomôže pri prezentácii vášho dizajnu ešte skôr, ako dôjde k jeho výstavbe.

Klienti:

Kontaktujte ma